Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

O przedszkolu

Przedszkole nr 424 im. Królowej Marysieńki w Warszawie zaprasza dzieci w wieku od 3 do 6 lat. W naszym przedszkolu stwarzamy możliwości wszechstronnego rozwoju dziecka z wykorzystaniem jego wrodzonego potencjału, stawiamy na intelektualną kreatywność, ponieważ wychodzimy z założenia, że odkrycie i rozwój dziecięcych możliwości jest kluczem do zdobywania wiedzy, samodzielnego rozwiązywania problemów, badania i doświadczenia, a także współpracy i współdziałania. Szczególny nacisk kładziemy na umiejętność wykorzystania zasad savoir – vivre w codziennym życiu, a także promujemy dbanie o zdrowie i edukację sportową.

Dysponujemy nowoczesną bazą przy ul. Flatta 7, w skład której wchodzi jedenaście bogato wyposażonych sal dydaktycznych z łazienkami, dwie w pełni wyposażone sale gimnastyczne, dwa zadaszone tarasy duży ogród przedszkolny. Posiadamy również bogate zaplecze dydaktyczne, m.in. stolik i tablice interaktywne, zestaw nagłośnieniowy, programy multimedialne i wiele innych.

Naszym atutem jest także własna kuchnia podająca zbilansowane posiłki, a w grupach starszych śniadania podawane w formie ,, szwedzkiego stołu” .

W naszym przedszkolu pracują wykwalifikowani i kreatywni nauczyciele, którzy oferują dzieciom ciekawe zajęcia oraz atrakcyjne metody nauczania w przyjaznej i radosnej atmosferze. Dzieci otoczone są fachową pomocą specjalistów: logopedy i psychologa. Naszym podopiecznym zapewniamy realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz autorskich programów opracowanych przez naszych nauczycieli.

Przedszkolakom oferujemy zajęcia sportowe, muzyczne, logopedyczne a także zajęcia z języka angielskiego w ramach podstawy progrmowej.

Uczestniczymy w różnego rodzaju akcjach charytatywnych o zasięgu regionalnym i krajowym np. ,,Szlachetna Paczka”, ,,Serce za odwagę”, a także w konkursach, przeglądach tanecznych, teatralnych oraz plastycznych.

Nasze przedszkolaki nie lubią nudy, dlatego organizujemy liczne uroczystości, wycieczki o charakterze turystyczno- poznawczym, warsztaty tematyczne, spotkania z ciekawymi ludźmi, akcje charytatywne, prowadzimy zajęcia otwarte, warsztaty i konsultacje w ramach współpracy z rodzicami, przedstawienia teatralne, koncerty, Dni Edukacyjne takie jak: ,,Tydzień Dobrych Manier”, ,, Dzień Ziemi”, ,, Dzień Przedszkolaka” itp.

Jako placówka oświatowa współpracujemy ze środowiskiem lokalnym, z innymi placówkami oświatowymi, instytucjami i organizacjami pozarządowymi a także ze służbami mundurowymi.

Przedszkole posiada: Certyfikat „Varsavianistyczna Szkoła” oraz ma opracowaną koncepcję pracy przedszkola.

Przedszkole pracuje na podstawie: Ustawy Prawo Oświatowe, Podstawie Programowej Wychowania Przedszkolnego, Karty Nauczyciela, Koncepcji Pracy Przedszkola.